Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Мій сайт

Субота, 05.07.2025
Поліетеленові напірні труби Krah

Основні розділи:






Труби Krah для напірних систем

Труби Krah великих розмірів з поліолефінів характеризуються діапазоном внутрішніх діаметрів до 4000 мм із максимальною товщиною стінки до 200 мм. Найкращим методом міжтрубного з'єднання є стикове зварювання, проте для слабонапірних трубопроводів можливий також метод електро-фузійного зварювання. Використання процесу екструдування у поєднанні зі спіральновитим перехресним намотуванням за технологією Krah  допускає виробництво труб будь-яких внутрішніх і зовнішніх діаметрів у межах зазначеного діапа-зону. Завдяки розробленому Krah унікальному устат-куванню навіть труби великих діаметрів можна виготовляти на відносно невеликій ділянці (30 х 30 м), що забезпечує найбільш ефективне вико-ристання робочої площі.


Процес виробництва

Труби Krah виробляють з використанням процесу спіральновитого перехресного намотування екструзії. Результатом є безшовна труба, а всі етапи виробничого процесу безупинно контролюють з допомогою інтегрованих фотоелементів і програмного забезпечення візуалізованого контролю. Внутрішній шар труби намотують на попередньо нагріте оснащення (калібрований барабан), наступні шари накладають перехресно поверх першого. Нижні шари за допомогою системи інфрачервоного нагрівання підтримують температуру поверхні в межах 170°С – 200°С, що забезпечує гомогенність трубної стінки. Завдяки використанню ко-екструдера внутрішню
поверхню труби з метою зручності міжексплуатаційних оглядів трубопроводу можна виготовляти з пофарбованих поліолефінів. Радіальне орієнтування часток ефективно працює при високих значеннях внутрішнього тиску в системі. Ще однією важливою перевагою є те, що завдяки процесу поступового остигання у стінках труб не утворюється залишкова напруга.


Матеріал

Як основний матеріал використовують поліетилен високої щільності (PE 80, мін. MRS 8.0 Н/мм2 або PE 100, мін. MRS 10.0 Н/мм2 зований добавками технічного вуглецю. Зі спеціальною метою допускається застосування інших поліолефінів, наприклад, різних видів поліпропілену.


Торці труб

Торці труб обрізають під кутом 90° до осі труби. У разі використання електрофузійного з'єднання, труби виготовляють із розтрубною і згоновою частинами.


Поверхні

Внутрішня й зовнішня поверхні труби гладкі. Допускається невелика шорсткість (особливо на зовнішній поверхні труби), що призводять до розходжень у товщині стінки, але не перевищує її номінальне значення. Внутрішня поверхня може вироблятися з матеріалу, який проводить електрику й (або) пофарбованого у зручний для оглядів колір.